NAGRAJ FILM I ZDOBĄDŹ NAWET 2000ZŁ!

Nagraj film z użyciem naszych produktów zgodnie z poniższą instrukcją. Jeśli nam się spodoba, skontaktujemy się z Tobą i poprosimy o zgodę na publikację. Po akceptacji wypłacimy Ci nawet do 2000zł lub do wyboru podarujemy Ci dożywotni rabat w wysokości 25% na wszystkie produkty w glovis.pl.

Uwaga! Teraz konkurs rozszerzamy również o zdjęcia przed i po, szczegóły poniżej:

I. Zasady konkursu filmowego:

 1. Film musi pokazywać włosy przed i po użyciu kosmetyku GLOVIS.
 2. Na filmie musi być przynajmniej przez chwilę wyraźnie pokazany do kamery kosmetyk oraz proces aplikacji. Film może być lekko przyspieszony lub powycinany, jednak tylko w taki sposób aby pokazywał w miarę dokładnie proces zagęszczenia włosów.
 3. Film nie może być dłuższy niż 2 minuty, a najlepiej żeby miał od 30 do 90 sekund.
 4. Filmy mogą być z widoczną lub niewidoczną twarzą. Za publikację filmów z widoczną twarzą oferujemy do 2000zł lub dożywotni rabat 25% na wszystko w sklepie www.glovis.pl. Za publikację filmów z niewidoczną twarzą oferujemy do 300zł lub dożywotni rabat 15%.
 5. Filmy będą publikowane jedynie na naszych stronach i w serwisie Youtube. Nie będą publikowane w innych miejscach, w szczególności w TV.
 6. Im bardziej profesjonalny będzie film, tym więcej zaoferujemy wynagrodzenia.
 7. Filmy najlepiej kręcić na białym bądź czarnym tle, a głowa powinna być dobrze doświetlona.
 8. Filmy można do nas przesyłać w różny sposób, np. e-mailem, whatsuppem na nr 502 365 567, poprzez strony do wysyłania dużych plików jak www.wetransfer.com
 9. Żaden film nie będzie publikowany bez wcześniejszego wynagrodzenia lub przyznania rabatu.
 10. Konkurs jest ważny do odwołania. Więcej informacji udzielają konsultanci na infolinii.
 11. Organizatorem konkursu jest właściciel strony www.glovis.pl, firma Salmax s.c. z siedzibą w Wyrach.

Jeśli nie wiesz jak nakręcić dobrej jakości film, skontaktuj sie z nami. Możemy zrobić sesję w Twoim miejscu zamieszkania lub w pobliskim mieście.

II. Zasady konkursu zdjęciowego:

 1. Należy wykonać minimum dwa zdjęcia, jedno przed zastosowaniem kosmetyku Glovis, a drugie po aplikacji.
 2. Można przesłać do nas również do 5 zdjęć pokazujących w krokach cały proces aplikacji. Takie zdjęcia będą lepiej wynagradzane.
 3. Po otrzymaniu zdjęć, skontaktujemy się z nadawcą jeśli będziemy zainteresowani publikacją ich w internecie. Wówczas po otrzymaniu zgody, najpierw wypłacimy należną kwotę, a dopiero później wyświetlimy je na naszych stronach. Żadne zdjęcia przesłane do nas nie będą publikowane bez zgody nadawcy i wypłacenia wynagrodzenia.
 4. Zdjęcia najlepiej robić na białym bądź czarnym tle, a głowa powinna być dobrze doświetlona.
 5. Za zdjęcia z widoczną twarzą możemy zaoferować do 1000zł lub dożywotni rabat na wszystkie produkty do 20%. Za zdjęcia bez widocznej twarzy oferujemy wynagrodzenie do 200zł.
 6. Konkurs jest ważny do odwołania. Więcej informacji udzielają konsultanci na infolinii.
 7. Organizatorem konkursu jest właściciel strony www.glovis.pl, firma Salmax s.c. z siedzibą w Wyrach.

Jeśli nie wiesz jak zrobić profesjonalne zdjęcia, skontaktuj sie z nami. Możemy zrobić sesję w Twoim miejscu zamieszkania lub w pobliskim mieście.