Glovis Hair & Beard Support For Men 60 kapsułek

Suplement diety na porost włosów i brody dla mężczyzn

Glovis Hair & Beard Support For Men 60 kapsułek

Suplement diety na porost włosów i brody dla mężczyzn


Jego formuła została opracowana specjalnie z myślą o męskich włosach. Jest to kompozycja najwyższej jakości składników,  które pomogą zahamować nadmierne wypadanie włosów, poprawią kondycję skóry głowy oraz przyspieszą porost nowych włosów. Możesz zauważyć także poprawę w gęstości Twojej brody.

Nowość
Cena: 44.90 zł
Dostępność:Dostawa 24h Kurier
5.0/5 - ( 1 opinii )
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 42.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 41.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 40.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 39.90 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

Glovis Hair & Beard Support For Men

Utrata włosów często wiąże się ze spadkiem samooceny i brakiem pewności siebie. Główną przyczyną słabych włosów u mężczyzn jest testosteron, a właściwie jego pochodna dihydrotestosteron (DHT), który powstaje na skutek działania enzymu 5 alfa reduktaza (5-ARD). Aby skutecznie zatrzymać proces miniaturyzacji mieszków włosowych, a co za tym idzie wzmocnić je i zagęścić, należy ograniczyć działanie tego enzymu.

Powszechnie uważa się, że najskuteczniejszymi środkami działającymi w ten sposób są tabletki na receptę zawierające substancję czynną finasteryd takie jak propecia, proscar, fincar, itp. Obecnie równie dobre  działanie, a najprawdopodobniej nawet lepsze (ze względu na dodatkowe składniki) można uzyskać stosując regularnie suplement diety dla mężczyzn GLOVIS Hair & Beard. Zawiera on naturalne, skuteczne substancje blokujące przemianę testosteronu w DHT i wzmacniające włosy.

Jest to kompozycja najwyższej jakości składników, która przynosi widoczne efekty już po 30 dniach stosowania.

 

 

Oryginalne mikrowłókna Glovis

 

Zawartość składników w jednej kapsulce:

Palma Sabałowa - 130mg

Kora Śliwy Afrykańskiej - 130mg

Pokrzywa Zwyczajna - 40mg

Zielona Herbata - 30mg

Arginina (L-Arginina) - 20mg

Cysteina (L-Cysteina) - 20mg

Cynk - 5mg

Witamina B6 - 1,4mg

Selen - 25,5µg

 

Ekstrakty z Palmy Sabałowej oraz Kory Śliwy Afrykańskiej wzmacniają włosy i stymulują je wzrostu, odwracają proces miniaturyzacji mieszka włosowego, a także blokują aktywność enzymu 5-AR, ograniczając przemianę testosteronu w DHT, co jest główną przyczyną wypadania włosów u mężczyzn.
Ekstrakty z Pokrzywy Zwyczajnej oraz Zielonej Herbaty wspomagają budowę włosów, dzięki czemu stają się gęstsze i silniejsze. Regulują pracę gruczołów łojowych zapobiegając tym samym przetłuszczeniom. Zawarta w pokrzywie krzemionka wpływa na lepszy wzrost włosów, a także lepszą ich regenerację.
Przyczepność Glovis
Cynk - niezbędny składnik dla zdrowych włosów, skóry i paznokci. Codzienna dieta często nie dostarcza minimum tego składnika, które wynosi 5mg na dzień, a optymalnie 15mg.
/wysoka-jakość-mikrowlokien
Selen - pełni w organizmie niezwykle ważną rolę. Przede wszystkim potrzebny jest do prawidłowego funkcjonowania enzymów, ochrony komórek przed wolnymi rodnikami czy toksynami, które działają destrukcyjnie na mieszki włosowe.
Pryczepność kosmetyku Glovis
Witamina B6 - jest niezbędna do przemiany aminokwasów i syntezy białek oraz kwasów nukleinowych, które odgrywają kluczową rolę w prawidłowym wzroście włosów.

 

L-Arginina - zwiększa objętość włosów, a także ich elastyczność, bierze udział w syntezie i uwalnianiu hormonu wzrostu, dodatkowo poprawia stan mikroflory jelitowej i wzmacnia system odpornościowy, poprawia wydolność psychofizyczną dlatego jest niezbędna dla sportowców, zwiększa również potencję.L-Cysteina - wykazuje silne działanie antyoksydacyjne, usuwając wolne rodniki z organizmu, bierze udział w wytwarzaniu kolagenu, przez co poprawia wygląd skóry i włosów oraz ich witalność.

 

Zaleca się spożywać 1 lub 2 kapsułki dziennie, najlepiej po posiłku.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Data ważności 06.2024 podana na opakowaniu.

Wyprodukowano w Polsce.


Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie