Glovis Anti Hair Loss Conditioner 250ml

Odżywka przeciw wypadaniu włosów

Glovis Anti Hair Loss Conditioner 250ml

Odżywka przeciw wypadaniu włosów


Glovis Anti Hair Loss Conditioner profesjonalna odżywka przeznaczona dla osób zmagających się z problemem nadmiernego wypadania włosów. Potwierdzona badaniami substancja aktywna CAPALGIN przeciwdziała utracie, wyraźnie wzmacnia oraz stymuluje wzrost nowych włosów poprawia witalność, zagęszcza je.

Cena: 37.90 zł
Dostępność:Dostawa 24h Kurier
4.6/5 - ( 5 opinii )
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 35.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 34.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 33.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 32.90 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

Glovis Anti Hair Loss Conditioner – odżywka przeciw wypadaniu włosów

Glovis Anti Hair Loss Conditioner profesjonalna odżywka przeznaczona dla osób zmagających się z problemem nadmiernego wypadania włosów. Potwierdzona badaniami substancja aktywna CAPALGIN przeciwdziała utracie, wyraźnie wzmacnia oraz stymuluje wzrost nowych włosów.

CAPALGIN to ekstrakt z czerwonej algi zimowej charakteryzujący się bardzo wysokim stężeniem cytrulinylo-argininy wraz z dużą ilością floridozydów oraz tauryny. Powyższe aminokwasy odgrywają kluczową rolę we wzroście włosów, ponieważ poprawiają witalność włosów (wzrost, zapobieganie wypadaniu, żywy kolor) i ich ochronę.

  Glovis Conditioner

Mieszek włosowy cyklicznie przechodzi fazy:

wzrostu (anagen) ---> regresji (katagen) ---> spoczynku (telogen)

Wiek, stres lub zaburzenia hormonalne wpływają za zmianę tego cyklu i utrzymanie fazy regresji (katagenu), co ostatecznie prowadzi do utraty włosów. CAPALGIN jest w stanie opóźnić tę fazę w podobnym stopniu jak dobrze znany preparat Minoxidil, poprzez utrzymanie większości włosów w fazie anagenu, stymulując ich wzrost. Badania dermatologiczne wykazują, że zawarty w odżywce CAPALGIN znacznie wpływa na poprawę kondycji włosów i skóry głowy już po 1 miesiącu użytkowania, po 2 miesiącach można zauważyć znaczącą poprawę w zakresie grubości i objętości włosów.

W porównaniu do innych preparatów na rynku, zaletą odżywki Glovis jest stała poprawa - gwarantuje ciągły progres, nawet po kilku miesiącach stosowania. Konkurencyjne odżywki po dłuższym czasie stosowania mogą powodować zaadaptowanie (przyzwyczajenie włosów) do przyjmowania pewnych środków hamujących wypadanie powodując przeciętną skuteczność lub jej brak.

 Badania przeprowadzone przez: EXSYMOL Monaco

 

  

 

Już od pierwszego użycia odżywka Glovis poprawia kondycję włosów sprawiając, że stają się miękkie, gładkie i gęstsze, bez nadmiernego obciążenia. Ponadto łagodnie dba o skórę głowy oraz skutecznie odżywia cebulki przez co zwiększa się objętość i gęstość włosów.

To właśnie dzięki zawartości cennych składników odżywczych, Glovis Anti Hairloss Conditioner zawdzięcza swoje właściwości pielęgnacyjne. Już niedługi okres stosowania wystarcza, aby zobaczyć pierwsze efekty na włosach. Ponadto odżywka Glovis ma delikatny i przyjemny zapach, który utrzymuje się na włosach przez długi czas.

Odżywka wspomaga w walce z nadmierną utratą włosów, jednak nie jest samodzielnym produktem, który całkowicie hamuje wypadanie włosów. Dla uzyskania optymalnych rezultatów, zalecamy stosować go codziennie razem z szamponem Glovis Anti Hair Loss Shampoo.

Sposób użycia:

1. Na umytą wcześniej skórę głowy nałóż odżywkę.

2. Delikatnie wmasuj odżywkę w skórę głowy opuszkami palców.

3. Pozostaw odżywkę na włosach 2 - 3 minuty.

4. Zmyj dokładnie z włosów pod strumieniem bieżącej wody.

Stosować codziennie lub co najmniej 3 razy w tygodniu.

Tylko do użytku zewnętrznego.

  Glovis conditionerGlovis Conditioners


Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie