Glovis Anti Hair Loss Shampoo 250ml

Szampon przeciw wypadaniu włosów

Glovis Anti Hair Loss Shampoo 250ml

Szampon przeciw wypadaniu włosów


Glovis Anti Hair Loss Shampoo profesjonalny szampon przeznaczony dla osób zmagających się z problemem nadmiernego wypadania włosów. Potwierdzona badaniami substancja aktywna CAPALGIN przeciwdziała utracie, wyraźnie wzmacnia oraz stymuluje wzrost nowych włosów, poprawia witalność włosów, zagęszcza je.

Cena: 34.90 zł
Dostępność:Dostawa 24h Kurier
4.8/5 - ( 6 opinii )
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 32.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 31.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 30.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 29.90 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

 

Glovis Anti Hair Loss Shampoo – szampon przeciw wypadaniu włosów

Glovis Anti Hair Loss Shampoo profesjonalny szampon przeznaczony dla osób zmagających się z problemem nadmiernego wypadania włosów. Potwierdzona badaniami substancja aktywna CAPALGIN przeciwdziała utracie, wyraźnie wzmacnia oraz stymuluje wzrost nowych włosów. Ponadto szampon Glovis ma delikatny i przyjemny zapach, który utrzymuje się na włosach przez długi czas.

CAPALGIN to ekstrakt z czerwonej algi zimowej charakteryzujący się bardzo wysokim stężeniem cytrulinylo-argininy wraz z dużą ilością floridozydów oraz tauryny. Powyższe aminokwasy odgrywają kluczową rolę we wzroście włosów.

To sprawia, że CAPALGIN poprawia witalność włosów (wzrost, zapobieganie wypadaniu, żywy kolor) i ich ochronę.

  glovis 28g mikrowłókna

Mieszek włosowy cyklicznie przechodzi fazy:

wzrostu (anagen) ---> regresji (katagen) ---> spoczynku (telogen)

Wiek, stres lub zaburzenia hormonalne wpływają za zmianę tego cyklu i utrzymanie fazy regresji (katagenu), co ostatecznie prowadzi do utraty włosów. CAPALGIN jest w stanie opóźnić tę fazę w podobnym stopniu jak dobrze znany preparat Minoxidil, poprzez utrzymanie większości włosów w fazie anagenu, stymulując ich wzrost. Badania dermatologiczne wykazują, że zawarty w odżywce CAPALGIN znacznie wpływa na poprawę kondycji włosów i skóry głowy już po 1 miesiącu użytkowania, po 2 miesiącach można zauważyć znaczącą poprawę w zakresie grubości i objętości włosów.

W porównaniu do innych preparatów na rynku, zaletą szamponu Glovis jest stała poprawa - jego działanie gwarantuje ciągły progres, nawet po kilku miesiącach stosowania. Konkurencyjne szampony po dłuższym czasie stosowania mogą powodować zaadaptowanie (przyzwyczajenie włosów) do przyjmowania pewnych środków hamujących wypadanie powodując przeciętną skuteczność lub jej brak.

  Badania przeprowadzone przez: EXSYMOL Monaco

 

  

 

Zawarty w szamponie olejek arganowy nawilża, odżywia i poprawia kondycję włosów, sprawiając że stają się miękkie i gładkie, bez nadmiernego obciążenia. Ponadto łagodnie oczyszcza włosy i skórę głowy oraz skutecznie wspomaga w odżywieniu cebulek przez co zwiększa objętość i gęstość włosów.

To właśnie dzięki wysokiej zawartości tych cennych składników, Glovis Anti Hairloss Shampoo zawdzięcza swoje właściwości pielęgnacyjne.

Szampon wspomaga w walce z nadmierną utratą włosów, jednak nie jest samodzielnym produktem, który całkowicie hamuje wypadanie włosów. Dla uzyskania optymalnych rezultatów, zalecamy stosować go codziennie razem z odżywką Glovis Anti Hair Loss Conditioner.

 

Sposób użycia:

1. Zwilż włosy wodą, następnie zaaplikuj niewielką ilość szamponu na rękę, nałóż na włosy.

2. Delikatnie wmasuj szampon w skórę głowy opuszkami palców.

3. Zmyj dokładnie szampon z włosów pod strumieniem bieżącej wody.

Stosować codziennie lub co najmniej 3 razy w tygodniu

Tylko do użytku zewnętrznego.

  glovis mikrowłókna


Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie