Glovis Spray Applicator

Aplikator do mikrowłókien Glovis

Glovis Spray Applicator

Aplikator do mikrowłókien Glovis


Aplikator GLOVIS to bardzo pomocne urządzenie, które ułatwia nałożenie mikrowłókien GLOVIS przy włosach mocniej przerzedzonych, a także na przednią linię włosów i inne miejsce trudno dostępne jak boki głowy. Aplikator świetnie sprawdza się również np. przy zagęszczaniu brody gdyż zwykłym posypywaniem z siteczka, nie ma możliwości ładnie jej zagęścić.

Aplikator pasuje do wszystkich pojemności mikrowłókien sypanych GLOVIS. Najpierw należy zdjąć siteczko co można uczynić podważając je nożem, a następnie wkręcić lub wsunąć aplikator. Aplikator GLOVIS jest wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów. Pompka może być używana wielokrotnie i nie zapycha się po kilku użyciach. Guma jest miękka i dobrze odbija, dzięki temu aplikacja GLOVIS aplikatorem jest bezproblemowa i precyzyjna.

Cena: 37.00 zł
Dostępność:Dostawa 24h Kurier
5.0/5 - ( 7 opinii )
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 35.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 34.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 33.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 32.00 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

Glovis Spray Aplikator - pompka ułatwiająca nałożenie mikrowłókien Glovis

Opatentowany, specjalny aplikator GLOVIS pozwala na precyzyjnie nałożenie mikrowłókien sypanych w każdym miejscu na głowie. Przy włosach mocno przerzedzonych, a w szczególności przy przedniej linii włosów trudno jest o naturalne zagęszczenie włosów. GLOVIS Spray Aplikator czyni proces zagęszczania włosów o wiele łatwiejszym. Świetnie sprawdza się również przy zagęszczaniu włosów po bokach, a także z tyłu głowy.

Sposób użycia: Odkręć wieczko z kosmetyku GLOVIS Fibers i za pomocą noża podważ siteczko tak, aby je wyciągnąć. Zamiast sitka nałóż na tubkę aplikator. Następnie z odległości 10-15 cm spryskuj miejsca z przerzedzonymi włosami. Dalej postępuj tak, jak przy zagęszczaniu włosów bez aplikatora.


 

 

mikrowłókna do włosów

 

 

Glovis Fibers to profesjonalny kosmetyk błyskawicznie zagęszczający rzadkie i przerzedzone włosy.

W połączeniu z Glovis Spray Aplikator idealnie sprawdza się jako środek:
 
  • zagęszczający włosy,
  • tuszujący odrosty oraz lekko siwiejące włosy,
  • a także niwelujący prześwity na cienkich włosach powstałe w trakcie upinania fryzur okolicznościowych.

 

 

 

glovis applicator

 

 

 

1. Najwyższa Jakość

GLOVIS to najwyższej jakości włókna keratynowe do zagęszczania rzadkich włosów. Nie ma obecnie na rynku lepszego kosmetyku tak dokładnie zagęszczającego włosy.

2. Całkowicie inne

Włókna GLOVIS są zupełnie inne niż większość dostępnych na rynku, podobnych produktów. Naturalnie zagęszczają włosy, bardzo mocno się w nich trzymają i jedynie minimalna ilość włókien może pozostać po aplikacji na grzebieniu czy dłoni. Inne mikrowłókna przy rozczesywaniu opadają na skórę głowy bądź tworzą grudki (kołtuny) z mikrowłókien na włosach, co utrudnia aplikację i pogarsza efekt końcowy. GLOVIS jest całkowicie inny - tworzy naturalny, piękny efekt gęstych włosów.

3. Nie tylko keratyna

Aby efekt gęstych włosów był całkowicie naturalny, włókna keratynowe muszą przyczepić się do włosów tworząc igiełki przypominające choinkę. Nie każde włókna to potrafią. Większość zwykłych włókien przylega do włosów słabo i łatwo opada na skórę głowy i może powodować podrażnienia. GLOVIS jest hypoalergiczny i nie powoduje podrażnień.

4. Optymalna wielkość

Mikrowłókna nie mogą być ani za długie ani za krótkie. Nie mogą zbyt dużo ważyć ani być za lekkie. Włókna GLOVIS mają odpowiednią wielkość i wagę, dzięki czemu idealnie wczepiają się we włosy, nie obciążają ich w najmniejszym stopniu i pozostają na miejscu przez wiele dni. Pozbyć się ich jednak można w każdej chwili myjąc włosy dowolnym szamponem.

5. Właściwe elektryzowanie

Włókna GLOVIS są elektryzowane w specjalnym procesie utrzymującym ujemny ładunek włókien przez bardzo długi okres czasu. Ponadto dzięki temu procesowi ich przyczepność do włosów jest kilkukrotnie wyższa niż standardowo elektryzowanych włókien. Dlatego GLOVIS wczepia się we włosy wyjątkowo mocno i utrzymuje się w nich nawet kilka dni.

6. Najbardziej czyste mikrowłókna

Włókna GLOVIS są elektryzowane w specjalnym procesie utrzymującym ujemny ładunek włókien przez bardzo długi okres czasu. Ponadto dzięki temu procesowi ich przyczepność do włosów jest kilkukrotnie wyższa niż standardowo elektryzowanych włókien. Dlatego GLOVIS wczepia się we włosy wyjątkowo mocno i utrzymuje się w nich nawet kilka dni.

7. 100% zadowolenia

Jesteśmy w 100% pewni, że GLOVIS to najlepsze rozwiązanie dla przerzedzonych włosów dostępne obecnie na rynku. Jeśli znajdziesz tak samo dobry kosmetyk jak GLOVIS w tej samej bądź niższej cenie, skontaktuj się z nami. Zwrócimy Ci pełną wartość naszego kosmetyku nie zadając przy tym żadnych pytań.

 

 
 
 

Sposób użycia:

1. Umyj włosy dowolnym szamponem i wysusz je dokładnie, najlepiej przy pomocy suchego, czystego ręcznika lub suszarki. Ułóż dowolną fryzurę. Nie przejmuj się przerzedzeniami – zostaną one całkowicie zagęszczone po zastosowaniu kosmetyku GLOVIS.

2. Trzymaj tubkę GLOVIS pod ukosem, nawet bardziej poziomo niż pionowo, w przeciwnym razie możesz zablokować siteczko. Wstrząsaj pojemnikiem równomiernie, aż włókna przykryją włosy. Nie syp za dużo włókien od razu. Lepiej dosypać ich trochę później niż nanieść za dużo na początku.

3. Pogładź włosy delikatnie dłonią. Możesz do tego celu użyć również grzebienia lub dowolnej szczotki. Zalecamy jednak najpierw pogładzić włosy dłonią aby włókna do nich przyległy, a dopiero później delikatnie rozczesać je grzebieniem.

4. Tak zagęszczone włosy można dodatkowo spryskać lakierem GLOVIS FIBERHOLD, aby wzmocnić przyczepność kosmetyku do włosów. Zagęszczona fryzura utrzyma się do kolejnego mycia włosów. Nie ma przeciwwskazań do dosypywania włókien do włosów, na przykład rano, gdy włosy mogą być trochę rozczochrane.

 

 


Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie