Glovis Concealer 2w1

Odsiwiacz i zagęszczacz

Glovis Concealer 2w1

Odsiwiacz i zagęszczacz


GLOVIS Concealer 2w1 to kosmetyk, który nie tylko zagęszcza włosy, ale również maskuje siwe włosy i odrosty. Może być używany jako substytut mikrowłókien zagęszczających GLOVIS lub równocześnie z nimi gdy przerzedzenia są duże. Dostępny w siedmiu najbardziej popularnych kolorach.

Sposób użycia jest niezwykle prosty. Wystarczy przycisnąć gąbeczkę na pudrze, a następnie pogładzić fryzurę. Najlepie robić do wzdłuż włosów, od nasady aż po końce. Z każdym ruchem włosy powinny stawać się coraz gęstsze, a przerzedzenia niewidoczne.

Bestseller
Stara cena: 34.99 zł
Promocja: 29.99 zł
Dostępność:Dostawa 24h Kurier
4.8/5 - ( 13 opinii )

Pokaż paletę kolorów

Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 27.99 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 26.99 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 25.99 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 24.99 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

Glovis concealer 2w1 - opis działania:

  • Subtelnie zagęszcza włosy i sprawia, że przerzedzenia, odrosty i siwe włosy zostają idealnie zamaskowane. Nie ważne czy Twoim problemem są rzadkie włosy, siwienie, odrosty czy może wszystko razem. GLOVIS Concealer rozwiąże Twój problem w kilka sekund!
  • Nie wymaga pryskania lakierem gdyż pasta GLOVIS bardzo mocno łączy się z włosami. Świetnie nadaje się na boki głowy, gdzie ciężko jest zastosować sypkie mikrowłókna.
  • Jest idealnie czysty! Wszystkie produkty GLOVIS charakteryzują się wyjątkową czystością. Tak samo jest z GLOVIS Concealer'em, który nie brudzi i nie pozostawia żadnych śladów.

 

 

 

 

 

Sposób użycia mikrowłókien GLOVIS

Na poniższym filmie jest ukazany sposób użycia mikrowłókien do włosów:

 

glovis mikrowłókna

 

  • Najprostszy w użyciu kosmetyk do zagęszczania włosów oraz maskowania odrostów i siwych włosów dostępny na rynku! Specjalna okrągła gąbeczka dołączona do kosmetyku umożliwia równomierne nałożenie preparatu w dowolne miejsce na głowie w ciągu kilku sekund. Wystarczy nabrać trochę preparatu na aplikator i pogładzić nim włosy, a przerzedzenia i siwe włosy znikną momentalnie.
  • Całkowicie naturalny efekt gęstych włosów bez odrostów i siwych włosów. Spraye zagęszczające i farby odsiwiające koloryzują włosy co jest łatwo widoczne dla otoczenia. GLOVIS Concealer natomiast idealnie zagęszcza i maskuje, ale nie brudzi włosów, dzięki temu jest on wyjątkowym kosmetykiem na rynku.
  • Niedrogi i wydajny. Jedno opakowanie wystarcza na ok. 30 zastosowań.

PALETA DOSTĘPNYCH KOLORÓW:

Glovis Concealer

 

 

 


Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie