Glovis Thickener 100ml

Mikrowłókna w sprayu

Glovis Thickener 100ml

Mikrowłókna w sprayu


GLOVIS Thickener to całkowicie wodoodporne mikrowłókna w sprayu, które zagęszczają nawet bardzo mocno przerzedzone włosy. Fryzura zagęszczona Thickenerem GLOVIS jest całkowicie odporna na warunki atmosferyczne, nawet te najbardziej ekstremalne.

Aby uzyskać naturalny wygląd gęstych włosów należy stosować się do zaleceń producenta. Przede wszystkim przed użyciem powinno się zabezpieczyć szyję i uszy przed spryskaniem. Sryskiwanie najlepiej zacząć ok.. 10cm za linią włosów z odległości ok. 30cm. Co kilka pryśnięć należy wstrząsnąć pojemnikiem oraz rozczesywać włosy. Włosy będą stawać się coraz gęstsze, a przerzedzenia i prześwity skóry głowy zaczną znikać.

Bestseller
Cena: 75.00 zł
Dostępność:Dostawa 24h Kurier
5.0/5 - ( 3 opinii )

Pokaż paletę kolorów

Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 73.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 71.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 70.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 69.00 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

Glovis Thickener 100 ml - zalety:

  • Całkowicie naturalny wygląd.
  • Hipoalergiczne, zawierają tylko naturalne składniki.
  • Bardzo dobra przyczepność.
  • Nie farbują, koloryzowane barwnikami mineralnymi.
  • Trzymają się we włosach nawet kilka dni. Włosy można czesać i dotykać.
  • Najbardziej estetyczne mikrowłókna na świecie.
  • Stworzone tylko z naturalnych i mineralnych składników.Nie zawierają sierści ani innych składników pochodzenia zwierzęcego.

 

 

mikrowłókna do włosów

 

 

Sposób użycia Glovis Thickener:

 

Krok 1.

Umyj włosy dowolnym szamponem i wysusz je, najlepiej przy pomocy suchego, czystego ręcznika lub suszarki.
Ułóż dowolną fryzurę.
Nie przejmuj się przerzedzeniami – zostaną one całkowicie zagęszczone po zastosowaniu lakieru GLOVIS Thickener.

Krok 2.

 Zabezpiecz uszy i szyję ręcznikiem lub szmatką aby uniknąć ich pobrudzenia.
Spryskuj włosy lakierem z odległości ok. 20cm.
Pamiętaj aby zacząć spryskiwać min. 5cm za linią włosów i zgodnie z ich kierunkiem.
Te pominięte 5 cm powinno zostać zagęszczone przy późniejszym rozczesywaniu włosów.

Krok 3.

 Jeśli efekt gęstych włosów jest zbyt matowy, zalecamy spryskanie ich dodatkowo lakierem GLOVIS Locking Spray, który doda im nieco więcej połysku.
Fryzura zagęszczona kosmetykiem GLOVIS Thickener jest wodoodporna, a kosmetyk można spłukać dokładnie myjąc włosy szamponem.

 

 

 

mikrowłókna logo

glovis mikrowłókna

 

 

1. Najwyższa Jakość

GLOVIS to najwyższej jakości włókna keratynowe do zagęszczania rzadkich włosów. Nie ma obecnie na rynku lepszego kosmetyku tak dokładnie zagęszczającego włosy.

2. Całkowicie inne

Włókna GLOVIS są zupełnie inne niż większość dostępnych na rynku, podobnych produktów. Naturalnie zagęszczają włosy, bardzo mocno się w nich trzymają i jedynie minimalna ilość włókien może pozostać po aplikacji na grzebieniu czy dłoni. Inne mikrowłókna przy rozczesywaniu opadają na skórę głowy bądź tworzą grudki (kołtuny) z mikrowłókien na włosach, co utrudnia aplikację i pogarsza efekt końcowy. GLOVIS jest całkowicie inny - tworzy naturalny, piękny efekt gęstych włosów.

3. Nie tylko keratyna

Aby efekt gęstych włosów był całkowicie naturalny, włókna keratynowe muszą przyczepić się do włosów tworząc igiełki przypominające choinkę. Nie każde włókna to potrafią. Większość zwykłych włókien przylega do włosów słabo i łatwo opada na skórę głowy i może powodować podrażnienia. GLOVIS jest hypoalergiczny i nie powoduje podrażnień.

4. Optymalna wielkość

Mikrowłókna nie mogą być ani za długie ani za krótkie. Nie mogą zbyt dużo ważyć ani być za lekkie. Włókna GLOVIS mają odpowiednią wielkość i wagę, dzięki czemu idealnie wczepiają się we włosy, nie obciążają ich w najmniejszym stopniu i pozostają na miejscu przez wiele dni. Pozbyć się ich jednak można w każdej chwili myjąc włosy dowolnym szamponem.

5. Właściwe elektryzowanie

Włókna GLOVIS są elektryzowane w specjalnym procesie utrzymującym ujemny ładunek włókien przez bardzo długi okres czasu. Ponadto dzięki temu procesowi ich przyczepność do włosów jest kilkukrotnie wyższa niż standardowo elektryzowanych włókien. Dlatego GLOVIS wczepia się we włosy wyjątkowo mocno i utrzymuje się w nich nawet kilka dni.

6. Najbardziej czyste mikrowłókna

Włókna GLOVIS są elektryzowane w specjalnym procesie utrzymującym ujemny ładunek włókien przez bardzo długi okres czasu. Ponadto dzięki temu procesowi ich przyczepność do włosów jest kilkukrotnie wyższa niż standardowo elektryzowanych włókien. Dlatego GLOVIS wczepia się we włosy wyjątkowo mocno i utrzymuje się w nich nawet kilka dni.

7. 100% zadowolenia

Jesteśmy w 100% pewni, że GLOVIS to najlepsze rozwiązanie dla przerzedzonych włosów dostępne obecnie na rynku. Jeśli znajdziesz tak samo dobry kosmetyk jak GLOVIS w tej samej bądź niższej cenie, skontaktuj się z nami. Zwrócimy Ci pełną wartość naszego kosmetyku nie zadając przy tym żadnych pytań.

 

 

 

 

 

Paleta dostępnych kolorów:

Wybierz jeden lub więcej kolorów w zależności od ilości zamawianych sztuk. Poniżej przedstawiona została pełna gama dostępnych kolorów.

 

 


Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie